Головна » 2016 » Жовтень » 7 » Cемінар-практикум шкільних бібліотекарів
08:59
Cемінар-практикум шкільних бібліотекарів
 
7 жовтня 2016 року на базі Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів з проблеми "Роль шкільної бібліотеки в навчально-виховному процесі". Мема семінару-практикуму - проаналізувати діяльність шкільних бібліотек у 2015-2016 н.р., підвищити фаховий рівень та професійну майстерність шкільних бібліотекарів, ознайомити з новими технологіями навчання і виховання, сприяти розвитку та самоусвідомлення і самоаналізу , активізувати та мотивувати діяльність освітян.

Програма семінару включала перегляд презентації роботи шкільної бібліотеки Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст., опрацювання сучасних підходів до планування роботи діяльності шкільних бібліотек, ознайомлення з етапами, номінаціями та критеріями оцінювання Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2017". Крім того, шкільні бібліотекарі мали змогу опанувати Інтернет-ресурси, необхідні для викоритання у роботі.
Літвінова Ірина Борисівна, шкільний бібліотекар Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст. поділилася власним досвідом з питань організації та планування роботи шкільної бібліотеки, організувала міні-екскурсію шкільною бібліотекою та провела бібліотечний урок у 5 класі на тему "Чарівники з дитинства". Романич Наталія Василівна, методист РМК висвітлила питання про функціонування віртуальних спільнот як засобу спілкування та обміну досвідом працівників бібліотечної сфери.
Шинковенко Марина Анатоліївна, учитель іноземних мов Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст. провела майстер-клас "Використання ресурсів мережі Інтернет у професійній діяльності педагога".
Учасники заходу висловили подяку адміністрації закладу за допомогу в організації семінару-практикуму.

Категорія: Новини | Переглядів: 94 | Додав: lionpower | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа