Головна » 2016 » Травень » 27 » Конференція учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному пр
16:42
Конференція учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному пр

Відповідно наказу начальника відділу освіти Маловисківської райдержадміністрації №84 від 14 березня 2016 року «Про проведення V районної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі”з 18 по 27 травня 2016 р. проходила V районна краєзнавча конференція учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі”. Участь в конференції взяли 16 учнів з 15 загальноосвітніх закладів району. Не прийняли участі в конференції вихованці Кіровської ЗШ І-ІІІ ст. та Новопавлівської ЗШ І-ІІ ст.

Переможцями V районної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пам'ятки архітектури і монументального мистецтва краю: дослідження та використання у навчально – виховному процесі” журі визнало таких учнів:

 

Матюшенка Олександра – учня 9 класу Злинської ЗШ №2 І-ІІІ ст.( керівник – Кузнєцова Л.І.) – диплом І ст.

Малу Юлію – ученицю 9 класу Мануйлівського НВК( керівник Постолюк П.І.) – диплом І ст.

Зайця Артема та Циганенко Анастасію – учнів Великовисківської ЗШ І-ІІІ ст. ( керівник Карачінська В.С.) – диплом ІІ ст.

Мосузенка Вадима – учня 11 класу Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ст.(керівник Вергун Р.М.) – диплом ІІІ ст.

Крім того, за змістовність та науковість відзначено роботи учнів Хмелівської ЗШ І-ІІІ ст, Хмелівської ЗШ І-ІІ ст., Оникіївської ЗШ І-ІІІ ст., Смолінської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Якимівської ЗШ І-ІІІ ст., Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст., Копанської ЗШ І-ІІІ ст.

Щиро вітаємо переможців конференції та бажаємо їм подальших успіхів та досягнень!

Категорія: Новини | Переглядів: 137 | Додав: lionpower | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа