Головна » 2016 » Вересень » 29 » Інформатика у початковій школі
13:12
Інформатика у початковій школі

 

За новим Державним стандартом початкової школи передбачено вивчення інформатики з 2 класу. У зв’язку з цим змінюються вимоги до підготовки педагогів і до технічного забезпечення початкової школи.

29 вересня 2016 року Смолінське НВО гостинно відчинило двері для вчителів загальноосвітніх закладів району, які викладають інформатику у початкових класах. Тема семінару - "Компетентнісний підхід до вивчення предмета "Інформатика" у початковій школі".
Роботу семінару розпочала завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Кислякова В.Ф.
Директор Петрова Н.М. презентувала  загальноосвітній заклад - Смолінське навчально-виховне об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія - позашкільний заклад".
Про можливості ІКТ в реалізації Державного Стандарту початкової загальної освіти вела мову заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах Подиряко О.А.
Увазі учасників семінару було запропоновано два уроки:
  • у 2-А класі  - "Комп'ютер та інші пристрої для роботи з інформацією";
  • у 4-Б класі - "Робота в середовищі графічного редактора: змінювання зображень з використанням функцій обертання, зміна кольору фігур та кольору фону". 
Оскільки класи для проведення уроків інформатики діляться на дві підгрупи й з ними одночасно працюють два вчителі (Мелішкевич Г.Б., Сіроштаненко О.Л.), гості, також об'єднавшись у дві підгрупи,  мали змогу побувати на  одночасно в обох учителів.
На завершення семінару вчитель інформатики Мелішкевич Г.Б. поділився власним досвідом роботи щодо особливостей навчання інформатики в початковій школі.
Переглядів: 194 | Додав: lionpower | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа