Головна » 2016 » Жовтень » 18 » Інтегрований семінар-практикум вчителів 1-х класів та практичних психологів...
11:54
Інтегрований семінар-практикум вчителів 1-х класів та практичних психологів...

 

відбувся 18 жовтня 2016 року в Лозуватській ЗШ І-ІІ ступенів. Головне проблемне питання семінару - "Успішна адаптація дитини до школи як умова гармонійного розвитку особистості".

... відбувся 18 жовтня 2016 року в Лозуватській ЗШ І-ІІ ступенів. Головне проблемне питання семінару - "Успішна адаптація дитини до школи як умова гармонійного розвитку особистості".
Директор Лозуватської школи Межова М.І. гостинно привітала учасників семінару в стінах рідного закладу, після чого й розпочалася основна робота семінару.
Коротко про психологічну готовність дитини до школи присутнім повідала практичний психолог Лозуватської ЗШ Шепель Н.В.

Вчитель першого класу Чистоклєтова Л.І. презентувала власний досвід роботи щодо створення позитивних умов для успішної адаптації дитини в школі, після чого запросила учасників семінару на урок-гру з математики, в ході якого було продемонстровано співпрацю вчителя та практичного психолога.

Після аналізу-обговорення уроку роботу семінару продовжили методист РМК Шведенко Л.О. та завідувач ПМПК Привалова Л.В. Людмила Олександрівна розкрила причини успішної адаптації дитини до школи. Лариса Володимирівна зупинилась детальніше на залежності психічного стану й поведінки першокласників від типу педагогічної взаємодії.
На завершення семінару перед присутніми виступила практичний психолог Маловисківської школи-інтернат Ярова О.В. Тема її виступу -  "Психолого-педагогічний супровід профілактики насилля".

Презентація "Успішна адаптація дитини до школи"

Категорія: Новини | Переглядів: 116 | Додав: lionpower | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа