Головна » 2015 » Листопад » 15 » «Класний керівник 2015 року»
11:35
«Класний керівник 2015 року»
З 22 по 28 жовтня 2015 року в районі проходив районний етап Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник 2015 року». Конкурс проводився з метою сприяння зростанню престижності класного керівника, виявлення досвіду кращих класних керівників, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи. На районний етап конкурсу було представлено 14 матеріалів з 10 загальноосвітніх навчальних закладів.

У номінації «Класний керівник 5-7 класів» взяли участь три класні керівники:

-Завірюха Юлія Едуардівна,класний керівник 6 класу Великовисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Шверненко Тетяна Василівна, класний керівник 7-го класу Злинської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ст.;

            Заводова Зоя Володимирівна, класний керівник 6 класу Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ст.

У номінації «Класний керівник 8-9 класів» взяли участь п’ять класних керівників:

-Богуцька Оксана Орестівна, класний керівник 9 класу Маловисківської гімназії;

 -Бурла Олена Василівна, класний керівник 8 класу Смолінського навчально-виховного об’єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - гімназія - позашкільний навчальний заклад";

-Туменко Олена Анатоліївна, класний керівник 8 класу Мануйлівського навчально-виховного об’єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. дошкільний навчальний заклад";

-Ковальова Людмила Іванівна,класний керівник 9 класу Злинської загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ст.;

-Гавриленко Світлана Іванівна, класний керівник 9 класу Кіровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

У номінації «Класний керівник 10-11 класу» взяло участь шість класних керівників:

-Миколенко Аліна Володимирівна, класний керівник 11 класу Плетеноташлицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Панченко Оксана Миколаївна, класний керівник 11 класу Маловисківської гімназії;

-Кравченко Олена Миколаївна, класний керівник 11 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

-Короп Олена Олександрівна, класний керівник 10 класу Великовисківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.;

Аристенко Любов Павлівна, класний керівник 10 класу Злинської загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ст.;

-Дядюра Тетяна Веніамінівна, класний керівник 10 класу Маловисківської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ст..

             Членами журі оцінювались матеріали учасників, розміщених на електронному ресурсі. Матеріали містили опис виховної системи класу з повним розкриттям її компонентів, опис власного педагогічного досвіду, у якому розкривались авторські ідеї, презентація педагогічного досвіду у програмі PowerPoint, розробки виховних заходів, фотоматеріали.

Учасники районного етапу конкурсу – компетентні педагоги, які добре володіють сучасними методами і прийомами навчання і виховання, творчо підходять до організації виховного процесу та відповідально ставляться до своїх обов’язків класного керівника. Виховна робота конкурсантів має системний характер та спрямована на формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, життєвих компетентностей і якостей громадянина України. Класні керівники наполегливо працюють над формуванням учнівського колективу, проводять систематичну індивідуальну роботу з дітьми, дбають про всебічний: інтелектуальний, фізичний, естетичний розвиток учнів. Використовуючи сучасні форми роботи та інноваційні технології, виховують всебічно обізнаних і вихованих громадян своєї країни. Весь час намагаються бути завжди поряд зі своїми вихованцями, створюють емоційний комфорт для учнів на шкільному просторі.

Школа для них – це життя, а вчительський труд – це, перш за все, покликання, невпинна праця.

Конкурс показав високий рівень професіоналізму та творчості класних керівників району.
Хочеться побажати талановитим педагогам Маловисківщини не зупинятися на досягнутому, ділитися й надалі родзинками свого таланту.

Номінація «Класний керівник 5-7 класу»

І місце – Шверненко Т.В. (Злинська ЗШ №1 І-ІІІ ст..);

ІІ місце –Завірюха Ю.Е. (Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст..).

Номінація «Класний керівник 8-9 класу»

І місце –Ковальова Л.І.(Злинська ЗШ №2 І-ІІІ ст..);

ІІ місце –Бурла О.В.(Смолінське НВО);
ІІІ місце –Панченко О.М. (Маловисківська гімназія);

Номінація «Класний керівник 10-11 класів»

І місце –Миколенко А.В.(Плетеноташлицька ЗШ І-ІІІ ст..);

ІІ місце –Короп О.О.(Великовисківська ЗШ І-ІІІ ст..)

ІІІ місце –Дядюра Т.В.(Маловисківська ЗШ №3 І-ІІІ ст..), Кравченко Олена Миколаївна (Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст..).

12 листопада 2015 року на базі Кіровоградського інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся фінальний (очний) етап обласного конкурсу (Маловисківський район представляли Миколенко А.В. та Шверненко Т.В.), який передбачав такі конкурсні випробування:

Візитна картка – знайомство з конкурсантом;

         Творчий конкурс «Я - класний керівник»: учасники вирішують педагогічну ситуацію, штучно змодельовану членами журі;

      «Педагогічний брифінг»: конкурсне випробування передбачає відповіді на запитання творчого характеру на загальну ерудицію, запропонованими як членами журі, так і учасниками. Під час конкурсних випробувань класні керівники презентували свій педагогічний досвід, ділилися результатами роботи з класними колективами, давали відповіді на запитання творчого характеру. Під час конкурсу панувала щира, доброзичлива атмосфера. Всі конкурсанти показали високий професіоналізм.

За результатами обласного (очного) етапу конкурсу лауреатом визнано класного керівника Злинської ЗШ№1 І-ІІІ ступенів Шверненко Т.В., а переможцем у номінації класний керівник 10-11 класів стала Миколенко Аліна Володимирівна, класний керівник 11 класу Плетеноташлицької ЗШ І-ІІІ ступенів.

Миколенко Аліна Володимирівна, ― перша, кому в номінації «Класний керівник 10-11 класу» підкорилася найвища сходинка обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року».
Перемога на конкурсі була для неї дещо несподіваною, але бажаною. Думка про те, що все тільки починається, прийшла через кілька днів. Заочний тур фінального туру Конкурсу пройти було нелегко, але поруч ― колеги, які допомагали та підтримували. У представлених матеріалах на конкурс не було нічого феєричного, та й тема не нова ― «Створення сприятливих умов для проектування успішної особистості учня та його професійного становлення на основах загальнолюдської моралі. Виховання свідомого громадянина, патріота своєї країни». Але всі розуміли, що так вона працює щодня зі своїми учнями ― спокійно, впевнено, намагаючись прислухатися до думки кожного. Не випадково її педагогічне кредо – «Доторкнутися серцем до дитячої душі, запалити в серці дитини полум’я високих почуттів та гідних думок; повести учня за собою і допомогти йому перевершити себе». Ефективність роботи А.В.Миколенко як класного керівника і вчителя точних наук, полягає у вмінні поєднувати важливі структурні елементи: основні принципи, підходи, цілі, форми, засоби, методи, а також вміти їх оптимально удосконалювати враховуючи індивідуальні особливості учнів. Основний підхід у роботі це вміння об’єднати весь багаж знань в одну технологію, яка є фактором розвитку особистості учня.

Завдання очного етапу обласного конкурсу були досить складними, але Аліні Володимирівні допомогла робота зі своїми учнями, членами наукового учнівського товариства, учасниками та переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук.

Так було подолано останню перешкоду.
Вітаємо Вас, Аліно Володимирівно, із такою вагомою та омріяною перемогою! Бажаємо радості від своєї праці й нових звершень! І звичайно перемоги на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Дякуємо всім учасникам Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник» у 2015 році та бажаємо міцного здоров’я, значних здобутків та яскравих перемог, цікавого професійного і життєвого шляху! Нехай здійснюються всі заповітні мрії!

 

 

Начальник відділу освіти А.Шпак

Переглядів: 279 | Додав: lionpower | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа