Головна » 2010 » Листопад » 26 » Семінар-практикум учителів фізики
15:42
Семінар-практикум учителів фізики

25 листопада 2010 року» в Злинській ЗШ №1 І-ІІІ ст.. відбувся семінар-практикум учителів фізики Маловисківського району з теми «Використання  сучасних освітніх технологій під час викладання фізики та у позакласній роботі».

Підготовка школярів до життя, праці й творчої діяльності закладається в загальноосвітній школі, тому навчальний процес потрібно будувати таким чином, щоб заохочувати учнів до самостійної творчої діяльності, метою якої є засвоєння нових знань та їхнє успішне застосування на практиці.

За словами Джона Дюі «Дитинство – не період підготування до майбутнього життя, а повноцінне життя».

Практичне застосування одержаних знань  на уроках фізики учасники семінару побачили на відвіданих  уроках  вчителів фізики Злинської ЗШ №1 І-ІІІ ст.. з використанням інформаційно-комунікативних технологій.

Теми уроків: «Тертя. Сила тертя» у 8 класі, який провів учитель Басов І.Г. та «Змішане з’єднання провідників» у 9 класі (учитель Шверненко Ю.І.).  Також учасникам семінару  запропоновано перегляд  презентації «Фізика в моєму селі Злинка».

Крім цього начальник відділу інформаційних технологій Нечипуренко А.М. ознайомив присутніх  з програмним забезпеченням уроків фізики
Категорія: Новини | Переглядів: 397 | Додав: Anatol | Теги: вчителі фізики, творчі завдання, Семінар-практикум, відкритий урок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа