Головна » 2015 » Листопад » 30 » Впровадження інноваційних технологій
15:35
Впровадження інноваційних технологій

Необхідною умовою сучасної освіти є нововведення в навчально-виховному процесі, без яких діяльність навчальних закладів втратить свій творчий потенціал, перетвориться в нікому не потрібну рутинну справу. Сьогодення вимагає від педагогів експериментування, постійного пошуку, введення новітніх технологій, застосування нових методів і прийомів навчання.

Розгляду цих питань був присвячений семінар вчителів початкових класів району, що відбувся в Плетеноташлицькій ЗШ І-ІІІ ступенів 25 листопада 2015 року. Тема семінару - "Впровадження інноваційних технологій навчання як засіб розвитку мотиваційної сфери особистості молодших школярів" - не залишила байдужим жодного учасника цього заходу.
Зустрічали гостей представники шкільного самоврядування, які привітали прибувших та ознайомили їх зі своєю роботою. Як виявилося, саме в ці дні в школі проходила акція "Тримайтеся! Ми з Вами!", в ході якої було проведено благодійну ярмарку та зібрано кошти для передачі в зону АТО. 
В межах акції було створено "Стрічку єднання", на якій вчителі та їх вихованці залишали побажання для наших захисників. Учасники семінару долучилися до акції, поповнивши шкільну благодійну грошову скарбничку та залишивши свої послання на "Стрічці єднання". 


В рамках творчої лабораторії педагогам району було запропоновано для перегляду уроки з використанням інноваційних технологій, а саме:- урок природознавства на тему "Гриби їстівні та отруйні. Правила збирання грибів" в 2-му класі (вч. Ващенко Н.М.);
- урок основ здоров'я на тему "Здорове харчування. Вітаміни та мікроелементи" в 3-му класі (вч. Мосузенко Н.М.);
- урок інформатики в 4-му класі на тему "Графічний редактор" (вч. Миц В.М.).
Роботу семінару було продовжено в "Салоні інноваційних технологій". Роботу "салону" інтерактивною вправою розпочала директор школи Гоян О.М. Про шляхи вдосконалення професійної майстерності вчителів початкових класів в умовах реформування освітянської галузі вела мову методист РМК Шведенко Л.О. Було підведено підсумки роботи РМО вчителів початкових класів за минулий навчальний рік та поставлено завдання на рік нинішній, відмічена активна участь педагогів у всіх видах методичних формувань із застосуванням інноваційних та інтерактивних методів і прийомів роботи.
Роботу педагогічного колективу школи та, зокрема, шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів презентували заступник директора з навчально-виховної роботи Вергун Р.М. та керівник ШМО Кондратьєва В.А.
А далі - Естафета ідей. Про впровадження інноваційних технологій на уроках в початкових класах розповідали вчителі Плетеноташлицької школи:
Ващенко Н.М., "Активізація процесу пізнавальної діяльності дітей молодшого шкільного віку на уроках природознавства";
Мосузенко Н.М., "Елементи креативного навчання в роботі з молодшими школярами";
Миц В.М., Булах О.С., "Використання мультимедійних технологій на уроках  в початкових класах".
З інтерактивними технологіями у виховній роботі з молодшими школярами учасників семінару ознайомила педагог-організатор Шабанова Л.С. Директор школи Гоян О.М. провела тренінг "Інтерактивні технології навчання в початкових класах".
Роботу семінару було завершено інтерактивною вправою "Мікрофон", під час якої педагоги поділилися враженнями та думками стосовно отриманої за цей день інформації. Висновок, до якого дійшла учительська спільнота, повністю співпав з девізом, під яким проходим даний захід: "Інноваційна діяльність - це гарно організована, раціональна й систематична робота".
З матеріалами семінару можна ознайомитися ТУТ .
Категорія: Новини | Переглядів: 164 | Додав: lionpower | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа