«Музей – це минуле, це історія, це душа, це серце наших предків, а для нас – величавий храм, куди ми повинні входити з побожністю, а виходити з найглибшим поважанням і гарячою любов’ю до всього того, чим жили наші батьки, діди і прадіди…»

Дмитро Яворницький


З поміж великої кількості форм і методів навчально-виховної роботи особливе місце відіграють музеї. Музей в сучасному розумінні є не лише місцем збереження, обліку та вивчення пам'яток культури. Можна стверджувати, що сучасний музей – це своєрідний центр духовної культури майбутнього.

Відтоді, як існують музеї, вони не тільки несуть знання, а й своїми унікальними колекціями відтворюють національний характер народу, його культуру, традиції, відповідають на численні запитання минулого і сучасного. Вони є дієвим засобом у патріотичному вихованні молоді та позитивно впливають на підвищення освітнього і культурного рівня учнівської молоді, викликають глибокі почуття поваги до історичної спадщини, заохочують до вивчення та збереження історико-культурної пам’яті народу.

Залучення дітей до музейної роботи веде до більш глибокого пізнання історії рідного краю, побуту і традицій свого народу, до дослідження свого родоводу, місця і ролі своєї родини у державотворчих процесах українського народу.

Музеї багатьох навчальних закладів стали справжніми культурно – освітніми та методичними центрами, що пропагують форми своєї роботи не лише серед учнів і вчителів своїх навчальних закладів, а також серед мешканців мікрорайону, села, міста, області.

Тож, пропонуємо здійснити віртуальну мандрівку музейними кімнатами навчальних закладів Маловисківського району.

 


Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа