Головна » 2016 » Грудень » 9 » Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ
13:04
Фізкультурно-оздоровча робота в ДНЗ

грудня 2016 року в Оникіївському ДНЗ «Дюймовочка» відбулося засідання Школи педагогічної майстерності з фізкультури з проблеми «Ефективні методи і прийоми фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ».

Учасникам семінару було презентовано впровадження в дошкільному закладі нетрадиційних оздоровчих технологій, а саме: арттерапія, казкотерапія, сміхотерапія, пісочна  терапія, кольоротерапія,  дихальна гімнастика, самомасажі  і т.п.
Було продемонстровано виготовлене власноруч вихователями різноманітне обладнання, атрибути з покидькового матеріалу для профілактики плоскостопості та сколіозу. Педагоги району мали змогу побачити у групах облаштовані фізкультурні осередки, де зберігаються необхідні атрибути, що їх вихователі використовують під час занять, ранкової гімнастики, рухливих ігор. Крім цього, гостям було запропоновано перегляд фізкультурного заняття з використанням нетрадиційного обладнання.
Під час обговорення керівник Школи педагогічної майстерності  Соломаха Зоя Миколаївна запропонувала присутнім поділитися власним досвідом, розповісти як колеги впроваджують у своїй роботі  інноваційні методи і прийоми фізкультурно-оздоровчої роботи, які нетрадиційні обладнання використовують.
Насамкінець, всі учасники засідання відмітили важливість роботи школи педмайстерності для збагачення та передачі свого досвіду, підвищення професійної майстерності, активної творчої діяльності, пропаганди здорового способу життя.
Категорія: Новини | Переглядів: 152 | Додав: lionpower | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа