Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Організація медичного обслуговування в дошкільному закладі
11:53
Організація медичного обслуговування в дошкільному закладі
13 жовтня 2016 року у відділі освіти, молоді та спорту Маловисківської райдержадміністрації відбувся семінар сестер медичних дошкільних навчальних закладів. На ньому йшла мова про організацію медичного обслуговування в ДНЗ. Керівник методичного об'єднання сестер медичних ДНЗ Булах Т.І. поінформувала присутніх про види медичного контролю та провела співбесіду з медичними сестрами щодо надання першої невідкладної допомоги.
Методист РМК Шведенко Л.О. наголосила на функціональних обов'язках медичних працівників, що обслуговують дошкільні навчальні заклади, детально зупинилась на формах медичного обслуговування дітей в дитсадку, зосередила увагу присутніх на вимогах до ведення документації сестри медичної дошкільного навчального закладу. 
Людмила Олександрівна звернула увагу на роль медсестри в період адаптації дітей до дошкільного закладу та наголосила на тому, що в групі обов'язково спільно вихователем і медсестрою ведеться лист адаптації, в якому в процесі спостереження даються медичні та педагогічні рекомендації по полегшенню адаптації. При її завершенні у формі невеликого резюме пишеться висновок про тип, перебіг, стадії і ступені тяжкості адаптації у даної дитини (згідно з класифікацією) і додається (вклеюється у картку) лист адаптації. 
Презентація "Організація медичного обслуговування в дошкільному закладі"
Категорія: Новини | Переглядів: 144 | Додав: lionpower | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа