Головна » 2017 » Квітень » 7 » Розвиток творчих здібностей засобами мистецтва через відродження національних традицій
14:36
Розвиток творчих здібностей засобами мистецтва через відродження національних традицій

07 квітня 2017 року в Плетеноташлицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся спільний семінар вчителів, що викладають образотворче мистецтво у початковій та середній ланці на тему "Розвиток творчих здібностей дитини засобами мистецтва через відродження національних традицій

З піснями й танцями, до яких залучили й учасників семінару, гостей зустрічали учні школи на чолі з директором Гоян О.М. Після отримання заряду позитиву та енергії вчителі відправилися на екскурсію закладом, адже багато з них побували в Плетеноташлицькій школі вперше. Педагоги відвідали класні кімнати учнів середніх та старших класів, звернули увагу на їх оформлення та наповнюваність наочністю.
Далі учасникам семінару було запропоновано перейти до іншого приміщення, в якому навчаються учні початкових класів. Саме там і пройшов відкритий показ уроку образотворчого мистецтва у 2 класі на тему "Птахи навесні". Урок проводила директор школи Гоян Ольга Миколаївна, яка викладає образотворче мистецтво у початковій та середній ланках.
В ході уроку за допомогою презентаційних матеріалів учителька ознайомила школярів із різновидами птахів та дала змогу почути спів кожного з них.
Також діти пригадали, які птахи є зимуючими, а які - перелітними, розповіли, які з них уже повернулися до рідної домівки. В ході уроку другокласники ліпили з пластиліну птаха, який їм найбільше подобається. У кінці заняття діти розмістили виліплених птахів на символічному дереві.
Роботу семінару було продовжено в рамках методичного калейдоскопу:
- з техніками малювання та матеріалами для образотворчої діяльності (фетр тафоаміран) ознайомила присутніх  Гоян О.М.;
Ольга Миколаївна запропонувала присутнім і віртуальну екскурсіюНаціональним музеєм народного мистецтва Гуцульщини та Покуття;
- майстер-клас із писанкарства провела педагог-організатор Шабанова Л.С. зі своєю донькою-другокласницею.
Робота майстер-класу  розпочалася з презентації "Писанки", під час переглядуприсутні ознайомилися  із символами, що їх зображують на писанках. ДокладнішеЛілія Сергіївна зупинилась на матеріалах, зібраних В. Ястребовим, щодо писанок Кіровоградщини та, зокрема, Маловисківщини.
А потім педагоги району мали змогу за допомогою писачків, воску та різнокольорових фарбників створитивласну писанку.
Із Плетеного Ташлика всі роз'їжджалися задоволені, сповнені бажання творити й навчати чогось нового своїх учнів.
Переглядів: 392 | Додав: lionpower | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Адреса:
м. Мала Виска
вул. Жовтнева 49/2
26200+38(05258)5-11-96  rmk-mv@ukr.net
Мапа